Rusça Kursu Beşiktaş

Dünya Dilleri Merkezi Beşiktaş şubesi olarak 2015 yılından bugüne Rusça eğitimleri vermekteyiz.

Genel Rusça kurslarımız 6 kurdan oluşmaktadır. Her kur sonunda öğrencilerimize kur bitirme sınavı düzenlemekteyiz. Bu sınavda başarılı olan öğrenciler bitirdikleri kurun sertifikasını almaya hak kazanırlar.

Eğitim boyunca kullanılacak tüm ders materyalleri kurumumuz tarafından öğrencilerimize ücretsiz olarak verilmektedir. Öğretmenlik sertifikası olan alanında uzman Rus eğitmenlerimizle size Rusça öğrenme garantisi sunmaktayız.

Rusça kurslarımız 6 kişilik özel gruplarda 60 ders saati sürmektedir. Programların yoğunluğuna bağlı olarak süre 2,5 ayda tamamlanmaktadır. Her kur sonunda yapılan final sınavından 60 üzeri puan alamayan öğrenciler almış oldukları kuru ücretsiz tekrar baştan alırlar.

Bu haktan devamsızlığı %10’un üzerinde olan öğrenciler faydalanamaz.

Rusça başlangıç, orta ya da ileri düzey kurslarımıza kayıt başvurunuzu eğitim alacağınız şubemizi arayarak veya ziyaret ederek yapabilirsiniz. Kurs tarihleri güncel olup her seviyede oluşmaktadır.

Hafta içi gündüz programları hakkında şubelerimizi arayarak bilgi talebinde bulunabilirsiniz. Açılacak olan Rusça kurslarımıza hafta içi ve hafta sonu programları olarak katılabilirsiniz.

Rusça kullanıldığı coğrafya ve kullanıcı sayısına bakıldığında dünyada en çok kullanılan dillerin en başında gelmektedir. Bu nedenle Rusça bilmenin önemi gün geçtikçe daha fazla artmaktadır. Rusça bilmenin önem kazanması tüm dünyada olduğu gibi, Türkiye’de de Rusça eğitimine olan talebi arttırmıştır.

Şuanda birçok üniversite Rusça dilini İngilizce’den sonra ikinci dil olarak okutmaya başlamıştır. Rusça dilini sıfırdan öğrenmek isteyenler, ilk başta kiril alfabesini öğrenmelidirler. Rusça başlangıçta zor gibi görünsede öğrenme süresi diğer dillere oranla çok farklı değildir.